Вплив музики

0
570
Музика

     Всі з нас слухають музику, хтось частіше, хтось рідше. Але чи знали ви, як вона може впливати на нас ?

      Насправді, все дуже просто, музика має дуже великий вплив на наш настрій, працездатність, і взагалі на все наше життя. Тому, треба контролювати те, що ми пропускаємо крізь себе.

    Але з’являється питання, якщо музика так впливає на нас чи може вона зробити людину щасливіше?

     Згідно думці американського теоретика музики Джеральда Левінсона, музична мова є не менш виразною, ніж звичайне спілкування людей та їх комунікації.  

     Навіть психологи та психіатри пробігають до музичної терапії, адже саме прослуховуючи правильні  музичні композиції, людина може через деякий час вийти з депресії.

     І тут, цікаво було б зауважити, що при депресії, навпаки використовують класичну, місцями навіть трохи сумну музику, а не веселу, як багато хто з нас міг подумати спочатку.

     А ще, музика допомагає відкинути свої проблеми та трохи розслабитися.

     Навіть, при тренуваннях багато людей слухають музику.

     І вчені досліджують вже протягом багатьох років, як вона може впливати на людину при виконанні фізичних навантажень

     Наприклад, в 1911 році Леонард Айрес дослідив, що велосипедисти крутять педалі набагато швидше, слухаючи ритмічну музику, ніж коли вони це роблять в тиші.

     Так відбувається, тому що, музика всього на всього приглушає сигнали про втому. Бо, зазвичай тіло відчуваючи перенавантаження посилає сигнали до мозку, що м’язам потрібно відпочити. Проте, ритмічна музика мотивує людину займатися далі.

     В наш час музика лунає всюди, це може бути як маршрутка, так і таксі чи магазин. Тому, дуже важливо знати як пісні можуть впливати на нас та відноситись до цього трохи серйозніше. Бажаю вам, слухати музику яка буде на вас гарно впливати та мати чудовий настрій!

Владислава Слюсарська