Supersyla — школа надможливостей

0
790

За давніми традиціями українського народу, збереженими в родах характерників, фізичне тіло людини називалося «глиняна людина» (з натяком як на те, що його можна ліпити і змінювати, так і на те, що воно вийшло з землі й туди ж піде після смерті). А весь людський організм уособлювався з космічною квіткою. Ось як про це пишуть у своїх книжках вчителі Спасу Анатолій Скульський та Віктор Черніков:

«Людина — це Боже стебло, вкрите трьома шарами прозорої кори, це — Срібна людина, Даж і Малка. З цим людина народжується і з цим вона живе до 12-15 років. Потім стебло викидає гілки, на які сідають Божі птахи, числом до шести. Звідки вони беруться ніхто не зна. Може Бог дає, а може від родичів приходять. Звуть іх: Сак, Вол, Кален, Хор, Тар та Швак. А над всім цим знаходиться Рід (Янгол Охоронець)».

На ілюстрації зображений схематичний вигляд цієї будови. На ній не збережена реальна кількість цих покров (шарів). До того ж насправді кожна наступна облонка в кілька разів більша за попередню. І якщо показувати космічний людський організм у пропорції, то фізичне тіло було б ледь помітним і дрібним. Ця схема подана лише з однією метою — продемонстувати, що людський організм — це величезна космічна присоска, якою від Сонця до Землі тече енергія життя.

Всі ми — лише провідники. Як і будь-який провідник, людина не вирішує куди, кому та навіщо йде цей «струм». Ми його не створюємо, а просто передаємо. Він нами тече без нашого втручання. Єдине, що людина може робити з цим «струмом» — пропускати через себе направлену кількість енергії в заданому не нами напрямку. Є ще один фізичний закон, який можна застосувати і до людини. «Чим менший опір буде у провідника — тим більше енергії він зможе передати (пропустити через себе)».

Коли людина реально своїми очима бачить цю космічну будову свого організму, для неї стає зрозумілими багато духовних концепцій інших народів. Адже у провідника не може бути власного Я, особистих інтересів чи якогось егоїзму. Він — лише інструмент у дбайливих руках. Провідник має свою пропускну здатність (розріз). Чим більша вона — тим більшу кількість енергії провідник може передати за одиницю часу.

Розширити діаметр цього каналу зв’язку з Сонцем допомагає «бачення» цього світу таким як він є, краще відчуття його «сигналів» (прохань), взаємодія з ним й допомога у виконанні його завдань, а також активне «качання» енергії. І навпаки — чим більший опір спричиняє людина цьому руху життя через себе, тим частінше звертає на себе увагу «ремонтника», який усуває цю несправність. Тоді людина відчувати все сильніші підштовхування світу, щоб почату рухатися в потрібному йому напрямку. Якщо і це не допомоагає, то через опір руху «струму» провідник нагрівається і може перегоріти, а енергія потече іншим каналом.

Людина має властивості не лише провідника, а й деякою мірою конденсатора. Тобто ми можемо концентрувати в собі певну кількість енергії, що проходить нами, щоб направити її туди, куди вважаємо за потрібне (якщо вміємо це робити). Ця кількість — мізерна, порівняно з тим, що рухається через нас від Сонця до Землі. Адже людина — не акумулятор, отже й намагання залишити ці сили собі, накопичити їх побільше, відмова ділитися і передавати далі (в тому числі й отримані знання, гроші…) призводить до збоїв.

А якщо людина «чує» прохання Світу, сумлінно проводить енергію туди, куди треба, не створює опору цьому рухові (несприйнття, відторгнення, претензій, інших негативних емоцій), людина починає нести своїми діями все більше життя і Світ їй за стає дуже вдячний. Якщось зникають проблеми, запари, ніби самі нлагоджуються різні сфери життя.

Всьому цьому (і не тільки) ми й навчаємо у Школі надможливостей Supersyla. Зараз таких «насосів» на всю країні добре якщо набереться кілька тисяч. І працюють вони нерегулярно. Наслідки ви бачите навколо себе^ в економіці, політиці, культурі, повсякденному житті. Ми працюємо, щоб таких «вишок» були мільйони. Це — наша місія. Щоб наповнювати Україну силою та покращити життя всіх українців.

Приєднуйтеся! Це те, чим ви зможете пишатися. І за що Світ вам віддячить сповна

Вепр і Блискавиця, засновники школи
https://supersyla.com/